Piotr Nagadowski

Piotr Nagadowski

Właściciel Natrodent i Natrodent Laboratorium Protetyczne w Łodzi. Współtwórca i organizator w Polsce Stowarzyszenia Digital Dentistry Society  Poland. Członek zarządu Digital Dentistry Society Global w Szwajcarii.

Od 16 lat przedstawiciel i  doradca techniczny w Polsce firmy Amann Girrbach (firma zajmująca się produkcją systemów CAD/CAM oraz posiadającą bazę naukową mającą wkład w rozwój zagadnień dotyczących problemów okluzji i doskonalenie urządzeń do rejestracji stawowej).

Od 2002 zajmuje się prowadzeniem szkoleń specjalistycznych dla lekarzy dentystów i techników z zakresu artykulacji, rejestracji stawowej, wykonawstwa szyn, uzupełnień stałych oraz cyfrowych rozwiązań w stomatologii i protetyce w kraju i za granicą.

Współtwórca oprogramowania do wykonawstwa szablonów chirurgicznych z zastosowaniem CT i skanów modeli DDS-Pro i DentiqGuide.

Współtwórca drukarki 3D dlp.

Wykładowca i instruktor oprogramowania do planowania implantologicznego , wykładowca i trener z zakresu narzędzi cyfrowych w stomatologii (skanery wewnątrzustne, skanery twarzy , druk 3D i inne).